تن پوش, حوله

جدول سایز بندی حوله تن پوش سایز بزرگ

یکی از کالاهای مورد نیاز هر فردی حوله تن پوش می باشد که طبق شرایط سنی این محصول از سایز بزرگ تا کوچک از جدول سایز بندی های متفاوتی تولید و توزیع می شود. در هنگام خرید این محصول علاوه بر سازگاری آن را با پوست خود بلکه به الیاف و مواد اولیه آن هم باید توجه بسزایی شود به دلیل اینکه اگر از الیاف پنبه طبیعی تولید شده باشد، درصد بالاتری از آب را به خود جذب می کنند.

جدول سایز بندی حوله تن پوش

همانطور که برای خرید لباس به جثه و قد افراد توجه می شود برای خرید حوله تن پوش هم باید توجه بسزایی شود که یکی از روش های آن که در جدول سایزی بندی هم اشاره شده است اندازه سرشانه افراد می باشد.

 • کلیه ی افرادی که از سرشانه کوچک برخوردار هستند باید سایز SMALL را خریداری کنند.
 • افرادی که از سرشانه متوسطی برخوردارند باید سایز MEDIUM را تهیه کنند.
 • افرادی که از سرشانه بزرگی برخوردار هستند باید سایز LARGE را انتخاب کنند.
 • افرادی که از سرشانه خیلی بزرگی داند باید حوله پالتویی یا سایزهای خیلی بزرگی را تهیه کنند.

حوله تن پوش سایز بزرگ

پوشاکی که در بازارهای داخلی و خارجی با سایزهای مختلفی از کوچک تا به بزرگ مورد استقبال تمامی سنین می باشد حوله تن پوش است که به طور کلی با انواع حوله های تن پوش آشنا می شویم.

 • حوله تن پوش مردانه؛ این حوله ها با الگو و برش خاصی های می باشد که بیشتر از رنگ های خنثی در تولید این محصول استفاده می شود.
 • حوله تن پوش زنانه؛ جنسی و متریالی که در این حوله استفاده می شود باید از لطافت بیشتری برخوردار باشد و همچنین این محصول تنوع رنگی بسیاری دارد.
 • حوله حمام؛ این محصول با الگوهای مستطیلی و مربعی با تنوع رنگی بالا تولید می شود.
 • حوله استخری؛ الگوی حوله های استخری همانند الگوی حوله حمام می باشد.
 • حوله دستی؛ این نوع حوله ها از لطافت های خاصی نسبت به حوله های دیگر تولید می شود.

حوله تن پوش سایز 125

وسایل بهداشتی که در تهیه ی آن باید از وسواسیت بیشماری استفاده کرد، حوله تن پوش می باشد که از سایزهای استاندارد 125، 100، 135 و غیره تولید شده است.

به طورکلی حوله های تن پوش از متریال و مواد اولیه مختلفی تولید می شود:

 • حوله تن پوش پنبه ای
 •  حوله تن پوش پنبه و پلی استر
 •  حوله تن پوش پنبه ای ارگانیک
 • حوله تن پوش بامبو

حوله تن پوش سایز 100

ضروری ترین لوازم  بهداشتی که از طرفداران زیادی برخوردار است حوله تن پوش سایز 100 می باشد که برای یافتن بهترین حوله های تن پوش باید به نکات زیر توجه کنید.

-جنس حوله باید صرفا از الیاف پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر باشد چون درصد بالاتری از آب بدن را جذب می کند و همچنین ارزان تر و دوام بالایی دارد.

-الیاف های بلند و پیچ خورده باعث افزایش عمر حوله می شود و هرچه الیاف ها کمتر پیچ خورده باشد عمر کمتری دارد.

-دید بصری یکی از مهم ترین ویژگی است که در حین خرید به آن توجه کنید که باید دوخت لبه های حوله بهم نزدیک تر باشد که کیفیت محصول را تضمین می کند.

-هرچه وزن حوله بالاتر باشد حوله جذب کننده و از الیاف پیچیده ای تولید شده است.

حوله تن پوش سایز 135

جنس و وزن دو فاکتور اصلی در انتخاب حوله تن پوش سایز 135 می باشد چون که این محصول بعد از استحمام استفاده می شود که باید از این دو ویژگی برخوردار باشد.

-وزن؛ متریال و مواد اولیه این محصول باید از وزن سبکی استفاده شده باشند چون که فرد بعد از استحمام برای محافظت های ناشی از سرما از حوله استفاده می کند که باعث می شود تمام وزن آب را به خود جذب کند.

جنس؛ بعد از حمام چون منافذهای پوست باز هستند و  بدون واسطه با پوست شما در تماس می باشد حوله تن پوش است که باید از متریال و مواد اولیه با کیفیتی تولید شده باشد.

حوله تن پوش مردانه سایز بزرگ

همانطور که می دانید حوله های حمام یا تن پوش مردانه سایز بزرگ باید از الیاف یا مواد اولیه طبیعی مانند پنبه تولید شده باشند که در حین تماس با آب، احتمال رشد قارچ و باکتری در آنان کمتر باشد.

اغلب افراد برای خرید این محصول به نرم بودن آن توجه می کنند اما قابل ذکر است که هرچه حوله از لطافت بیشتری برخوردار باشد ممکن است در حین شستشو تمامی الیاف آن از بین برود.

خرید حوله تن پوش سایز بزرگ

جنس، طرح، رنگ، سایز و ابعاد مواردی هستند که در خرید حوله تن پوش سایز بزرگ باید به آن توجه شود و قابل ذکر است که سایز این محصول باید طوری باشد که بتوان از آن استفاده کرد.

قابل ذکر است که در انتخاب حوله تن پوش کودک علاوه بر این موارد باید از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار باشد چونکه کودکان و نوزادان از حساسیت پوستی بالایی دارند.

حوله تن پوش سایز 145

پارچه هایی که از جنس های پنبه، پلی استر، کتان و غیره تولید می شود و خاصیت جذب آب و خشک کردن بدن را برعهده دارد حوله تن پوش سایز 145 است.

به طور کلی این نوع محصول از خاصیت ضد حساسیت و آلرژی برخوردار است که علاوه بر قدرت جذب بالا آب بلکه به ویژگی های ظرافت، لطافت، سبک بودن و غیره می توان اشاره کرد.

حوله تن پوش سایز 110

پوشاکی که از زمان تولد کودک تا بزرگسالی آن ضروری و واجب است حوله تن پوش سایز 110 است که یک نوع تن پوش شخصی به حساب می آید که برای هر شرایط سنی مورد استفاده می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، حوله های تن پوش با طراحی های مختلفی طبق سلیقه مشتریان متناسب با هر شرایط سنی وارد بازار شده است که از مدل های معروف آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

-حوله تن پوش هتلی.

– حوله تن پوش بدون آستین یا رکابی یا دکلته.

– حوله تن پوش کلاه دار و بدون کلاه.

– حوله تن پوش نیم قد یا تمام قد.

حوله تن پوش سایز 125

جنس و کیفیت دو عامل مهم در خرید حوله تن پوش سایز 125 می باشد که باید به آن توجه بسزایی شود به دلیل اینکه بیشترین کالایی که با صورت انسان در تماس می باشد حوله است که اگر از کیفیت بالایی برخوردار نباشد باعث حساسیت یا بیماری های پوستی می شود.

پس در نتیجه خریداران و مصرف کنندگان باید کیفیت این محصول جزو الویت های خریدشان باشد که مرکز ما با سابقه بی نظیری که در توزیع این محصول دارد رتبه بالایی را در کشور کسب کرده اند که شما مشتریان عزیز می توانید در این زمینه با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *