حوله تن پوش

قیمت حوله تن پوش زنانه کوتاه

حوله تن پوش زنانه کوتاه با کیفیت و قیمت مناسب را می توان به صورت عمده سفارش داد. این نوع حوله مناسب برای بانوان است که با توجه به انواع مختلفی که دارد می تواند خریداران را راضی کند. حوله تن پوش مثل لباس قابل پوشیدن بوده و بعد از حمام یا استخر می تواند علاوه بر خشک کردن، گرمی را برای بدن به ارمغان آورد.

قیمت حوله تن پوش زنانه کوتاه

نکات مهم قبل از خرید حوله تن پوش

نکات مهم قبل از خرید حوله تن پوش می توان بعد از شستشوی بدن یا شنا در استخر، از حوله تن پوش استفاده کرد.در ابتدا، انواع پارچه را می توان با بافت پارچه آنها دسته بندی کرد که بصورت زیر قابل بیان است:

فلانل: فلانل پارچه ای نرم بافته شده است که از نخ ریسیده شده و معمولاً از پنبه یا پشم ساخته می شود.

پارچه معمولی: پارچه که معمولاً از پنبه بافته می شود و برای حوله های حمام و روپوش استفاده می شود. هرچه بافت ها طولانی تر و متراکم تر باشند، میزان جذب نیز بیشتر است.

مخمل: پارچه مخمل پارچه ای است که در آن حلقه های بافته شده در پارچه بریده شده است. رختخواب های مخملی به طور معمول با روکش پارچه ای ساخته می شوند، زیرا پارچه ها آب را بهتر از مخمل جذب می کنند.

پارچه وفل: پارچه وفل دارای جذب آب خوبی است. دارای بافتی سبک و ظاهری متمایز و از نوع شبکه ای است. این روپوش ها برای وزن کم نسبت به قدرت جذبشان طراحی شده اند.

پارچه های حمام را می توان از نظر نوع الیاف آنها دسته بندی کرد و به طور کلی از چهار الیاف مختلف ساخته شده است که بصورت زیر قابل توضیح است:

  • پنبه: پنبه یک الیاف طبیعی است که در درجه اول از سلولز تشکیل شده و یکی از الیافی است که بیشتر در تولید پارچه استفاده می شود. به دلیل خاصیت آب دوستانه سلولز ، پنبه به راحتی آب را جذب می کند و اغلب در ساحل، استخر یا زیر دوش استفاده می شود.
  • ابریشم: لباس های مجلسی ابریشمی به دلیل ظاهر و حس محبوبیت بالایی دارند اما می توانند نسبتاً گران قیمت باشند. حوله های ابریشمی بسیار نازک و سبک وزن هستند و به ویژه مناسب شرایط مرطوب نیستند، زیرا فاقد سطح و قطب لازم برای جذب آب هستند.
  • میکروفیبر: میکروفایبر یک الیاف مصنوعی بسیار ظریف است که به طور معمول از سلولز یا پلی استر ساخته شده و می تواند در پارچه بافته شود. میکروفیبرهای مدرن برای به حداکثر رساندن تنفس و جذب آب تولید شده اند و می توانند نازک تر از عرض موهای انسان باشند.
  • پشم: حوله های پشمی در آب و هوای سردتر معمول است.
  • نایلون: نایلون یک الیاف مصنوعی است که گاهی اوقات در لباس و حوله های های ارزان قیمت استفاده می شود.

فروشنده حوله تن پوش زنانه گلبافت

فروشنده حوله تن پوش زنانه گلبافت حوله تن پوش زنانه با کیفیت و قیمت مناسب را می توان از فروشنده حوله تن پوش گلبافت خریداری نمود. به منظور ایجاد بهترین و مرغوب ترین نوع حوله ها، این برند اقدام به استفاده از بهترین الیاف می کند تا رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

بیشتر حوله های تن پوش به عنوان یک لباس جلو بسته شده با کمربند متناسب طراحی شده اند که برای بسته شدن لباس در اطراف کمر مناسب هستند.

با این حال، طرح های حوله های تن پوش، در یقه و بسته شدن متفاوت است. در برخی از لباس ها جلو باز هستند و در بعضی موارد جلو بسته هستند. با این حال انواع این حوله ها موجود بوده و قابل سفارش به صورت عمده هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *