حوله, حوله هتلی

سفارش عمده حوله حمامی هتلی

اکثر تولید کنندگان و دوزندگان انواع حوله با توجه به نیاز مبرم هر فرد به حوله تن‌پوش و یا حوله دستی و یا حمامی در این زمینه تلاش زیادی می‌کنند آنان به‌منظور افزایش اشتغال، رونق اقتصادی، کسب درآمد بیشتر، جذب جوانان به کار اقدام به تولید چنین حوله‌هایی برای مراکز عمومی مانند هتل‌ها، بیمارستان‌ها و خوابگاه‌ها می‌نماید. این حوله‌ها تک‌نفره بوده و برای عموم افراد به‌صورت جدا مورد استفاده قرار می‌گیرند و هدف از سفارش حوله حمامی هتلی به‌صورت عمده این است که مراکزی که نیاز به این حوله‌ها دارندبه‌صورت زیاد دارند بتوانند در یک محل آن را خریداری و نگهداری کنند.

سفارش عمده حوله حمامی هتلی

انواع حوله استخری دورو نخ

انواع حوله استخری دورو نخ

حوله استخری دور نخ حوله‌ای است که اغلب به شکل مستطیل با طرح و نقشه‌های متفاوت به شیوه خاص دور دوزی‌شده در بازار موجود است این حوله ح بسیار سبک بوده و قدرت جذب بالایی دارد در ساک جا می‌شود و به‌راحتی با دست قابل شستشو می‌باشد و خوب تمیز می شود.

دانه‌های بافت آن‌طوری است که آب را به‌خوبی جذب می‌نماید خیلی زود خشک می‌شود و در اندازه‌های متفاوت در بازار موجود است، این حوله به دلیل این‌که از جنس بسیار خوب نخ و پنبه تهیه‌شده است قدرت جذب بالایی داشته و در واقع نوعی الیاف طبیعی است که آب را به‌خوبی در خود جذب می‌کند دارای تنوع در مدل رنگ اندازه و مردان و زنانه می‌باشد.

این حوله دارای کیفیت مناسب بوده و به علت شیک بودن و تنوع در رنگ و طرح و گل در میان جوانان و شناگران محبوب می باشد، گاهی در مسافرتها، اردوها,زیارت‌ها هم افراد آز آن استفاده می کنند.حوله هتلی یک نوع ازین دسته حوله است که اغلب در هتل ها، مهمان پذیرها، اماکن تفریحی و گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد.

این حوله در چند سایز در بازار موجود است، نمونه دستی، تک نفره، مخصوص حمام و استخر که هر کدام طرفداران مخصوص خود را داشته و در بازار به فروش می رسانند.

روش تشخیص کیفیت حوله پالتویی

روش تشخیص کیفیت حوله پالتویی

حوله پالتویی یک حوله شخصی است که اغلب با سرویس دمپایی و حوله دستی همراه بوده و به عنوان ست عروس و داماد هم در بازار وجود دارد، این ست اغلب از جنس عالی و درجه یک پنبه تولید و عرضه می شود، قدرت حذبش مناسب و به تن شیک و جذاب است.

پرزهای درونش از بین نمی رود و همیشه به عنوان یک محافظ، تمام آب بدن را گرفته و در فصل سرد سال مانع سرماخوردگی می شود،این تن پوش در سایزها و رنگهای متنوع در تمام لباس فروشی ها موجود است،دارای بند محافظ است که پس از پوشیدن به راحتی بسته می شود.

هنگام شست و شو و اتوکشی پاره و نخ کش نمی گردد، نیاز به شوینده خاصی ندارد و با یک شامپوی ساده هم تمیز می شود.حوله پالتویی در چند سایز متفاوت وجود دارد، از ۷ سالکی تا سایز بزرگ که گاهی تمام افراد خانوار به تنهایی هر یک از این حوله دارند.

این حوله که مدل پالتو است در میان جوانان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که

بازار فروش حوله حمامی هتلی

بازار فروش حوله حمامی هتلی بازار فروش حوله در تمام فصل سال به خوبی در جریان است، به ویژه در تابستان و بهار که مسافرت‌ها بیشتر است، رونق بازار بهتری دارد،این حوله در تمام فروشگاه‌های لباس، کارگاههای عرضه لباس، بوتیک ها به فروش می رسد، فروشندگان این محصول با ارسال کاتالوگ و بروشور به تمام نقاط محصول خود را شناسانده و جذب مشتری می نمایند.حوله حمامی و هتلی طرفداران بیشتری در بازار دارد، زیرا راحت، سبک و کم وزن بوده و به راحتی در کیف جا می گیرد، خوب شسته می شود و جذب بالایی دارد.این حوله ها به راحتی در هر جا خریداری می شود، گاهی با یک ثبت سفارش می توان محصول خود را به راحتی تهیه نمود.تمام فروشگاه‌های عرضه لباس مردانه، زنانه، مجلسی، فروشگاه‌های لوازم ازدواج و عروسی، بوتیک ها، فروشندگان بازار روز، دوره کردها ، هم این حوله ها را به فروش می رسانند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *